top of page

BİODENT MEDİKAL, yenilikçi ürün ve sistemleri diş hekimlerinin hizmetine ekonomik şartlarda sunmayı hedeflemiştir. Bu amaçla diş hekimlerinin ürünlerden beklentilerini dikkate alarak ARGE çalışmalarına yatırım yapmaktadır.

  

BİODENT, uzun yıllardır ürün geliştirme, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda deneyimli bir yönetim kadrosunun yanında satışa sunduğu ürünlerin uygulaması konusunda klinik tecrübesi olan diş hekimleri ile birlikte çalışmaktadır.

Ürün etkinlik testleri ve klinik uygulamaları birlikte çalıştığımız hekimler tarafından yapılmaktadır. Ürün geliştirme çalışmalarında hem hekim hem de hastaların beklentileri dikkate alınmaktadır.

BioWhiten Logo.gif
BioWhiten_GMP_Logo.png

Yenilikçi ürün geliştirme çalışmaları için yurtdışı ürün geliştirme labaratuarları ve aynı zamanda Yerli Üniversitelerimizin ARGE bölümleri ile işbirliği yaparak Türkiye'nin ilk ve tek yerli diş beyazlatma ürününün formülasyon ve test çalışmalarını tamamlamıştır. Nano teknoloji ve biyo uyumlu materyellerle güçlendirilmiş, her türlü vakaya uygun, fiyat ve performans açısından en üst düzeydeki BioWhiten ProOffice ve ProHome diş beyazlatma ürünlerinin üretimine 2018 yılında başlamıştır.

Alanında uzman diş hekimlerimiz tarafında klinik sonuçları denenmiş, kalite ve performansından tatmin olunan ürünleri diş hekimleri ve hastaların kullanımına sunmak bizim öncelikli hedefimizdir.

bottom of page