top of page

BioWhiten, Biyolojik Beyazlatma Sistemi Nedir?

Diğerler Ürünlerden Nasıl Farklılaşmaktadır?

Düşük düzeyde Alkaline Hidrojen Peroksit (a-HP) yanında dişin kristal yapısıyla birebir uyumlu, dişe doğal rengini veren nano-hidroksiapatit (n-HAp) kristalleri içeren ve çift yönlü beyazlatma yapan sistemlere biyolojik beyazlatma denmektedir. Bu tür sistemler ile etkin bir diş beyazlama uygulaması yanında, dişe mineral takviyesi de (remineralizasyon) yapılabilmektedir.

 

Biyolojik beyazlatma ürünleri klasik sistemlerden farklı olarak asidik (pH 3.5) jeller yerine, pH düzeyi 7 den yüksek yani Alkaline Hidrojen Peroksit ile beyazlatma yapma imkanı sağlar. Yapılan çalışmalarda alkali ph düzeylerinde dişlerde demineralizasyon en az düzeyde bulunmuş ve remineralizasyona da daha uygun bir ortam sağladığı tesbit edilmiştir.

Hastaya göre tedavi planı yapma imkanı sağlayan tek beyazlatma sistemidir. İçeriğinde dişin yapı taşı olan Hidroksiapatit içerir ve gerçek anlamda biyo-uyumlu materyal içerdiğinden dolayı diğer sistemlerin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. 

 

BioWhiten ile artık tedavi planı kontrolü diş hekimindedir. Sabit oranlı ve yüksek hidrojen peroksitli Diş Beyazlatma ürünlerinin sizi ve hastanızı sınırlamasına izin vermeyin.

  • Vakaya göre beyazlatma planı yapma imkanı,

  • Ölçeklenebilir Nano-Hydroxyapatite (n-HAp) etken madde ile aktif hassasiyet kontrolü.

  • Hassas dişlere de beyazlatma yapabileceğiniz tek beyazlatma protokolü. 

  • Ofis ve Ev tipi kombine kesintisiz beyazlatma planlaması ile beyazlatma etkinliği ve kalıcığı artırma imkanı

  • Ortodontik tedavi sırasında ve sonrasında dişlerde aşınma yapmadan etkin beyazlatma imkanı ve dişlere hidroksiapatit takviyesi.

  • En uygun fiyata en konforlu ve etkin beyazlatmayı sunma imkanı.

  • Beyazlatma sırasında ve sonrasında diş hassasiyet sebebiyle hasta memnuniyetsizliğine son.

Diş Hekimlerinin Beyazlatma Ürünlerinden Beklentileri

Beyazlatma Anketi 2016.jpg
BioWhiten Performans_karsilastirmasi.png

BioWhiten Vakalar Öncesi - Sonrası

Güncel Bilgiler

bottom of page