top of page

BioWhiten ProOffice ULTIMATE; Alkaline Hidrojen Peroksit (a-HP) ve Nano-Hidroksiapatit (n-HAp) ile 1 saat içinde diş beyazlatma. Mevcut Işık kaynağı ile veya Işık kaynağına gerek duymadan uygulama imkanı.

BioWhiten ProOffice - Ultimate Nano Scal
BioWhiten-ProOffice-Procedure-Kit.jpg

BioWhiten ProOffice ULTIMATE Avrupa Birliği ve Türkiye diş beyazlatma yönetmenliğine uygun olarak üretilmiştir. Özel Nano-Hydroxyapatite ve Alkaline Hydrogen Peroxide karışımıyla kendisini diğer beyazlatma ürünlerinden farklılaştırmıştır. 

 

Yapılan klinik çalışmalarda BioWhiten n-HAp kullanımında diğer sistemlerden farklı olarak dişin onarıldığı, hassasiyet sorununun ya hiç oluşmadığı ya da rahatsızlık vermeyecek şekilde minimumda olduğu tesbit edilmiştir. 

 

BioWhiten ProOffice ULTIMATE hassasiyet oluşturma riski %5’ten daha azdır. Diğer sistemlerde bu oran %50 nin üzerindedir. 

BioWhiten ProOffice ULTIMATE;

  • Vakaya göre ölçeklenebilir beyazlatma planı yapma imkanı sunar.

  • Hassas dişlere de beyazlatma yapabileceğiniz tek beyazlatma protokolüdür.

  • Hassas dişlere uygulandığında, diş hassasiyetinin de azaldığı gözlemlenmektedir.

  • Dişlerde istenmeyen demineralizasyon etkisi minimumdadır ve

  • Tam tersine dişlere n-HAp takviyesi ile remineralizasyon yapar, mineyi güçlendirir, mikro çatlak ve dentin tübüllerini doldurur.

  • Ofis ve Ev tipi kombine kesintisiz beyazlatma planlaması ile beyazlatma etkinliği ve kalıcığı artırır.

BioWhiten ProOffice ULTIMATE ile alt ve üst çene dahil her biri toplam 50 dakikalık 4 hasta uygulaması yapabilirsiniz. Uygulama Kitinde 2 x 2.2 ml diş eti bariyeri ve yeterli miktarda gazlı bez ile karıştırma kiti bulunmaktadır. 

bottom of page