top of page

BiOWHITEN 2018 YILI DİŞ BEYAZLATMA ANKETİ

SONUÇLARI

  • Hassasiyet oluşturma riski diğer ürünlerden 10 kat daha  düşüktür.  %50 yerine  BioWhiten ile  %5’ten daha az hassasiyet oranı.

  • BioWhiten alkaline özel formülü yüksek oranlı klasik ürünlere göre daha fazla miktarda beyazlatma ajanı (serbest radikal) açığa çıkartır ve tek seansta istenilen düzeyde beyazlatma imkanı sunar.  Alkali pH düzeyi ile aşınma-demineralizasyon en az düzeydedir, tersine nano-hidroksiapatit içeriği ile dişlerde remineralizasyon ve onarım yapar, hassasiyete karşı etkin bir koruma sağlar.

  • Ofis ve Ev tipi kombine kesintisiz beyazlatma protokolü ile beyazlatma etkinliğini ve kalıcığı artırır. Dişlerde istenmeyen dehidratasyon etkisi en az düzeydedir ve dişin su kaybına bağlı olarak hızlı renk dönüşümü (rebound effect) oluşmaz.

  • BioWhiten klasik sistemlerin istenmeyen etkilerini ortadan kaldırdığı gibi, diğer  ürünlerde olmayan ilave avantajlar sunmaktadır. En konforlu ve en etkin  beyazlatma sistemini en uygun maliyetle yapma imkanı sunar.

  • BioWhiten ile 50 dakika veya vakaya göre tek seansta 80 dakikaya kadar devam edilebilen beyazlatma uygulaması yapabilirsiniz. Klasik sistemlerdeki gibi  ikinci devam seanslarına gerek kalmaksızın tek seansta istenilen sonucu almanızı sağlar.

bottom of page