top of page

BioWhiten ProOffice POWERHP25%; Nötr Hidrojen Peroksit (n-HP) ve Nano-Hidroksapatit (n-HAp) ile 1 saat içinde diş beyazlatma. POWERHP mevcut Işık kaynağı ile veya Işık kaynağına gerek duymadan da kullanılabilir. Şırınga yapısı ile kolay kullanım ve imkanı sunar. 

BioWhiten ProOffice PowerHP%25_Box_Syrin
BioWhiten ProOffice PowerHP%25_Content.j

BioWhiten ProOffice POWERHP25%;

  • n-HAp ve ilave aktivasyon formülü ile nötr pH düzeyine gelen hidrojen peroksitten yüksek düzeyde beyazlatıcı iyonların ve radikallerin açığa çıkmasına sebep olur.

  • Stabil ve nötr bir pH düzeyi muhafaza edilerek, ozmolaritede artış önlenmiş ve diş hassasiyeti riski büyük ölçüde azaltılmıştır. Rakiplerine göre 5 kat daha düşük hassasiyet düzeyindedir.

  • Dişlerde istenmeyen demineralizasyon etkisi minimumdadır ve tam tersine dişlere n-HAp takviyesi ile remineralizasyon yapar, mineyi güçlendirir, mikro çatlak ve dentin tübüllerini doldurur.

  • Ofis ve Ev tipi kombine kesintisiz beyazlatma planlaması ile beyazlatma etkinliği ve kalıcığı artırır.

ProOffice POWERHP25% hassasiyet oranı diğerofis tipi ürünlerle kıyaslandığında 5 kat oranında daha azdır. Su bazlı ve nötr pH düzeyindeki POWERHP%25' yi kullanan diş hekimleri hassasiyet oluşması durumunda bile bunun kısa süreli ve uygulamayı yarıda kesmeye gerek duymayacak düzeyde olduğunu belirtmektedir.

- 3 x15 dakikalık uygulama süresi ile kısa sürede ve en etkin beyazlatma imkanı.

- Alt ve üst çene dahil her biri toplam 45 dakikalık 2 (veya 4 Şırıngalık Kit ile 4) hasta uygulaması yapabilirsiniz.

- Uygulama Kitinde 2.2 ml diş eti bariyeri ve micro-aplikatör  bulunmaktadır. 

bottom of page