top of page

Bembeyaz dişler için en etkin ve ekonomik çözümleri, ağrısız, sızısız ve dişlerde aşınma yapmadan sizlere sunar...

BioWhiten-Face-Woman8.jpg

BioWhiten Sistemi Nedir?

Alkaline-Hidrojen Peroksit(a-HP) ile demineralizasyon yapmadan beyazlatma özelliği yanında, içeriğindeki bio uyumlu Nano-Hidroksiapatit (n-HAp) ile diş minesini doğal yöntemlerle remineralize eder, mikro çatlak ve dentin tübüllerini doldurur. Özel etkin ikili formülasyonu ile dişlere hasar vermeyen ve aksine onarım etkili bio uyumlu beyazlatma sistemidir. Hassas dişlere de uygun beyazlatma protokolü ile tek seansta en etkin beyazlatmayı sunar. İçeriğinde beyazlatma sırasında dişlere doğal bakım yapan biyolojik uyumlu Nano-Hidroksiapatit olduğu için biyolojik beyazlatma protokolü olarakta adlandırılmaktadır.

 

BioWhiten =  Biyolojik Diş Beyazlatma

BioWhiten ile;

  • En az hassasiyet - Maksimum %5. Diğer beyazlatma sistemlerde bu oran %50'nin üzerindedir.

  • En fazla mineral takviyesi - Nano-Hidroksiapatit Diş'in yapıtaşıdır.

  • En az demineralizasyon - Aşınma yapmadan beyazlatır.

  • Minimum dehidratasyon - Su kaybına yol açmadığı için doğal parlak beyazlık sunar.  

  • Yeni geliştirilmiş formül ile demineralizasyon yapmayan Alkaline-Hydrogen Peroxide & Nano-Hydroksiapatite kombinasyonu.

 

BioWhiten ProOffice ve ProHome, Profesyonel diş hekimlerinin kullanımı içindir; sadece diş hekimlerine satılabilir ve diş hekimleri tarafından uygulanabilir. 18 yaşından küçük bir kişi üzerinde kullanılmaz. Uygulama bir diş hekimi tarafından veya diş hekimi nezaretinde yapılmalıdır.

BioWhiten Logo.gif

BioWhiten Nano Teknolojisi

BioWhiten Products.jpg

Alkaline- Hidrojen Peroksit (a-HP) ile Beyazlatma – İkili ayrı özel karışımdan oluşan BioWhiten kullanıldığında, hidrojen peroksit jel daha az asidik hale gelir ve daha hızlı tepkimeye girer. Bu durum düşük oranda ve kendiliğinden aktif olan hidrojen peroksit ile etkin ve hassasiyet yapmadan beyazlatma imkanı sunar.

Nano-Hidroksiapatit(n-HAp)ile Mineral Takviyesi – Nano-Hidroksiapatit dişleri oluşturan hidroksiapatit kristalleri ile benzer özelliğe sahiptir. Dişlere mineral takviyesi yaparak, kaybedilmiş hidroksiapatit kristallerinin yerine konmasına yardımcı olur. Dişlerde mineral kaybına yol açmadan ve hassasiyet hissettirmeden beyazlatma yapmaya yardımcı olarak, beyaz bir gülümseme sunar.

BioWhiten nano-hydroxyapatite.png
BioWhiten Nano-Hydroxapatite Dentin Tubu