top of page

BioWhiten ProOffice ULTIMATE ve POWER HP25% profesyonel diş beyazlatma kitleri, diş minesi ve dentin tabakasında oluşan renklenmeleri aktif hidrojen peroksit ihtiva eden formülü ile beyazlatır. Aynı zamanda Nano-Hidroksiapatit ile dişteki mineral kaybının önüne geçer. Dişleri daha beyaz ve parlak bir şekilde beyazlatarak doğal rengine kavuşmasını sağlar.

BioWhiten ProOffice - Ultimate Nano Scal

BioWhiten ProOffice ULTIMATE ve POWER HP25% Ürünleri diğer diş beyazlatma ürünlerinden içerik ve teknolojisiyle farklılaşmaktadır;

ProOffice ULTIMATE,  Alkaline-Hidrojen Peroksit (a-HP) ile Beyazlatma;  İki ayrı özel karışımdan oluşan BioWhiten ULTIMATE kullanıldığında, hidrojen peroksit jel daha az asidik hale gelir, pH düzeyi alkaline düzeyindedir (beyazlatma için en ideal pH düzeyidir) ve daha hızlı tepkimeye girer.

 

Bu durum düşük oranda ve kendiliğinden aktif olan hidrojen peroksit ile etkin ve hassasiyet yapmadan beyazlatma imkanı sunar. ProOffice ULTIMATE sisteminde hassasiyet oluşma riski  %5'in altındadır ve birçok diş hekimi hassasiyet düzeyini sıfıra yakın olarak belirtmektedir.

 

ProOffice ULTIMATE protokolünde Hassasiyet giderici ürün kullanımına ve ilave uygulamalara gerek yoktur.

ProOffice POWER HP25%,  Neutral - Hidrojen Peroksit (n-HP) ile Beyazlatma;  Özel formüllü BioWhiten POWER HP20% kullanıldığında, hidrojen peroksit jel pH nötr düzeyine gelir ve kararlı bir tepkimeye girer. Bu durum orta yoğunlukta ve nötr hidrojen peroksit ile yoğun hassasiyet oluşma riski ciddi düzeyde azaltılmış etkin bir beyazlatma imkanı sunar.

 

ProOffice POWER HP25% hassasiyet oranı yüksek düzeyde hidrojen peroksit içeren ofis tipi ürünlerle 

kıyaslandığında5 kat daha azdır. Nötr pH düzeyindeki POWER HP25%'yi kullanan diş hekimleri hassasiyet oluşması durumunda bile bunun kısa süreli ve uygulamayı yarıda kesmeye gerek duymayacak düzeyde olduğunu belirtmektedir. 

Her iki sistede de Nano-Hidroksiapatit (n-HAp) ile Mineral Takviyesi;

 

Nano-Hidroksiapatit dişleri oluşturan hidroksiapatit kristalleri ile benzer özelliğe sahiptir. Dişlere mineral takviyesi yaparak, kaybedilmiş hidroksiapatit kristallerinin yerine konmasına yardımcı olur. Dişlerde mineral kaybına yol açmadan ve hassasiyet hissettirmeden beyazlatma yapmaya yardımcı olarak, beyaz bir gülümseme sunar.

Kullanım Amacı: Doğal diş rengini kaybetmiş ve dış etkenlerle dişleri renklenmiş kişilerde, diş doktorları tarafından ortalama 1 saat süren bir uygulama ile dişleri doğal beyaz rengine kavuşturarak uzun süre beyaz kalmasına yardımcı olur.

 

Özellikleri: Alkaline-Hidrojen Peroksit(a-HP) ile dişlere zarar vermeden beyazlatma özelliğinin yanı sıra içeriğindeki Nano-Hidroksiapatit (n-HAp) ile diş minesine doğal bakım yapar. Dişler daha beyaz ve parlak bir görünüme sahip olur.

 

Uyarılar: Profesyonel diş hekimlerinin kullanımı içindir; sadece diş hekimlerine satılabilir ve diş hekimleri tarafından uygulanabilir. 18 yaşından küçük bir kişi üzerinde kullanılmaz. Uygulama bir diş hekimi tarafından veya diş hekimi nezaretinde yapılmalıdır.

BioWhiten ProOffice Vakalar

bottom of page