top of page

Diş Beyazlatma Teknolojisi- Biyoloji ve Anatomi Kritik Faktörlerdir.

Güncelleme tarihi: 21 Ara 2018

Jonathan B. Levine, DMD, Inside Dentistry March 2017 Makalesinde diş beyazlatma konusundaki en son bulguları, yöntemleri ve ürün seçiminde önemli kriterleri yazıyor.


Diş beyazlatma sürecinin nasıl işlediğinin anlaşılması için sadece dişin anatomisinin değil, aynı zamanda diş renginin biyolojisinin anlaşılması gerekmektedir: bunlar genetik olarak nasıl belirlendiği, dişin rengini belirleyen kısımları ve hem içsel hem de dışsal olmak üzere leke sorunu ve lekelerin dişin rengini nasıl etkilediğidir.Bütün beyazlatma yöntemleri ya da ürünleri eşit olarak yaratılmamıştır.Hastaların ihtiyaçlarını en iyi karşılayan beyazlatma stratejisini seçmek için, mümkün olan bütün seçenekleri incelemek ve beyazlatma sürecini anlamak önemlidir. Yenilikçi üreticiler bütün pozitif beyazlatma faktörlerini bir araya getirmek için çalışırken, hassasiyete yol açan nedenleri ortadan kaldırmaktadırlar.


10 sayfalık Türkçe çeviri makalenin tamamını okumak için PDF dosyasını indiriniz... https://www.biowhiten.com/yayin-ve-sunumlar - Diş Beyazlatma Teknolojileri Mart 2017 Makale dosyası


Yeni nesil BioWhiten biyolojik diş beyazlatma ürünleri makalede belirtilen ve iyi bir üründen beklenen kriterlerin tamamını karşılamaktadır. BioWhiten ürünlerinin özelliklerini incelemek için link:

- https://www.biowhiten.com/prooffice

- https://www.biowhiten.com/prooffice-ultimate

- https://www.biowhiten.com/prohome-ev-tipi-dis-beyazlatma

283 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page